KRYSTIANSEN
CENTRUM TRANSPORTU


Miło jest gościć Państwa na stronie Krystiansen, z przyjemnością zaproponujemy Państwu nasze nowoczesne usługi i produkty związane z innowacją, ekologią oraz realną korzyścią skierowanych do Państwa oczekiwań i potrzeb.

 

 

Współpraca z Krystiansen będzie dla Państwa stanowić korzystne rozwiązanie potrzeb transportowych i logistycznych.

Krystiansen powstał w celu wprowadzenia  jakości i zwiększenia konkurencyjności na rynku -TSL -przewozów kontenerowych - chłodniczych  FCL i  motoryzacyjnym.

Szeroki wachlarzusług  pozwala planować tabor w sposób bardziej efektywny i opłacalny zarówno dla przewoźnika jak i spedytora a w konsekwencji klienta. Realizacja zleceń transportowych to jedna z podstawowych usług jakie świadczymy. W krótkim okresie od rozpoczęcia działalności Krystiansen rozbudowuje powiązania na rynku z taborem przystosowanym do przewozu konkretnych potyrzeb.

 Nasze działania zmierzają do zaproponowania nowoczesnych usług dlatego w najbliższym czasie zaproponujemy nowe usługi w oparciu o naszych partnerów gwarantujących długoletnie doświadczenie oraz pełen profesjonalizm .

Budujemy zaufanie klientów poprzez : terminowość, bezawaryjność, elastyczność, innowacyjność i rozsądną cene , najniższa cena nie zawsze oznacza najatrakcyjniejszy produkt. Nowoczesne podejście i kreatywna realizacja pozwalają na dynamiczny wzrost możliwości, obsługi jeszcze większej ilości zleceń.

Doświadczenie i świeże spojrzenie na zmieniającą się rzeczywistość to podstawa naszego rozwoju, dlatego Krystiansen będzie się rozwijać wielotorowo znacznie ułatwiając transport i rozwiązania logistyczne oferując atrakcyjne produkty zarówno klientom korporacyjnym , przemysłowym oraz indywidualnym a także spedytorom i przewoźnikom.

Nasze produkty mają za zadanie przynosić korzyści i wygodę zainteresowanym współpracą podmiotom uczestniczących w każdym procesie logistycznym. Jednocześnie nasze działania mają za zadanie chronić interesy naszych partnerów  dlatego uczestniczymy w projekcie Lojalna Firma gwarantując pewność i pełną dyskrecje w stosunku do każdego partnera.

Lojalna firma - zobowiązania.

Prosimy również o rejestrowanie Państwa firmy do naszego newsletter w celu informowania o nowych atrakcyjnych produktach dla Państwa firm oraz w celu nawiązania opłacalnej i długofalowej współpracy.