KRYSTIANSEN
CENTRUM TRANSPORTU
Transport MorskiKrystiansen – nasza filozofia Współpraca

Nie oferujemy własnej spedycji morskiej i odpraw celnych tym zajmują się Fachowcy z którymi współpracujemy- to propozycja połączenie interesów operatorów logistycznych. Nasz cel to zaoferowanie najatrakcyjniejszych produktów poprawienia jakości i optymalizacja przewozów kontenerowych .

We współpracy z naszymi partnerami morskimi przedstawiamy najlepszą ofertę przewozu kontenerów. Wykorzystujemy fachowość i wiedzę partnerów. Wszelkie dane są utajnione do czasu wyboru oferty. Szeroki wachlarz kontaktów pozwala dobrać ofertę i zoptymalizować rozwiązania dla każdego.

Realizacja zleceń transportu drogowego kontenerów to jedna z podstawowych usług jakie świadczymy. W ramach tej usługi oferujemy naszym partnerom jednolitą i powtarzalną jakość świadczonego serwisu na bazie własnych środków jak i stałego taboru przewoźników. W ramach usługi transportu drogowego posiadamy atrakcyjna ofertę na przewozy kontenerów zwykłych jak i chłodniczych z agregatami .

Budujemy zaufanie klientów poprzez świadczenie usług terminowo, bezawaryjnie, elastycznie z zachowaniem poufności w konkurencyjnej cenę. Z uwagi na kompleksowe podejście do realizacji zleceń cieszymy się coraz większym zaufaniem .
Nasze podejście do biznesu pozwala nam zaproponować długofalową współprace rozwój w kierunku związanym z transportem lądowym nie proponujemy klientom frachtu morskiego ani obsługi celnej ponieważ skupiamy się na obsłudze transportu drogowego.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie liczymy na dalszy rozwój w oparciu o współprace.