KRYSTIANSEN
CENTRUM TRANSPORTU
Transport MorskiTransport drogowy

Ponieważ naszym priorytetem jest świadczenie kompleksowych usług spedycyjnych i transportowych, nasza oferta obejmuje transport drogowy krajowy i międzynarodowy. Przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z tej usługi!

Specyfika transportu drogowego

Krystiansen zapewnia swobodny i efektywny transport drogowy różnego typu ładunków. Klienci, którzy powierzają nam dostarczenie przesyłek mogą liczyć na bezpieczne i terminowe dostarczenie towarów na miejsce .

Krystiansen  oferuje transport drogowy: Krajowy i międzynarodowy

 • Transportujemy ładunki w ramach Wspólnoty Europejskiej oraz do krajów Europy Wschodniej (nadbałtyckich,).
 • Różnego typu towarów 
  Dostarczamy wiele grup ładunków (neutralne, wymagające kontrolowanej temperatury, niebezpieczne .nienormatywne).
 • Z wykorzystaniem odpowiedniej floty własnej  oraz sprawdzonych  podwykonawców w konkurencyjnych cenach.
  Przewozimy ładunki z wykorzystaniem naczep do przewozu kontenerów morskich, plandek oraz specjalistycznego sprzętu do przewozu ładunków nienormatywnych.

Dlaczego warto?

Oto powody, które czynią z nas godnego zaufania partnera:

 • Posiadamy licencję na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu rzeczy, co gwarantuje nam swobodę poruszania się na drogach różnych państw i w specjalnych strefach.
 • Rzetelnie wybieramy naszych podwykonawców zawsze weryfikując posiadaną przez nich flotę oraz wymagane pozwolenia, dzięki czemu Klient powierzając nam swoje ładunki ma pewność, że przewóz jest realizowany przez firmę posiadającą odpowiednie certyfikaty oraz sprawny technicznie tabor.
 • Współpracujemy z firmami transportowymi o różnych specjalizacjach, co pozwala na przewóz wielu rodzajów towarów.
 • Traktujemy naszych Klientów indywidualnie i elastycznie dostosowujemy się do ich potrzeb, dzięki czemu forma transportu zostaje precyzyjnie dobrana do ich preferencji i możliwości.
 • Jesteśmy elastyczni i dostepni w pełnym wymiarze czasowym dając pewność retelnej realizacji zlecenia .

Osoby, które decydują się na skorzystanie z usługi transportu drogowego często zamawiają także magazynowanie  towarów, obejmujące składowanie produktów oraz usługi przeładunkowe.

Szybki kontekt .

Sebastian 693-766-881

transport@krystiansen.pl