KRYSTIANSEN
CENTRUM TRANSPORTU
Transport Morski 

Szanowni Państwo  firma Krystiansen  w zakresie logistyki  produktów świeżych (wymagających kontrolowanej temperatury od -20 °C do +20°C )w całym łańcuchu logistycznym kontenerów morskich -chłodniczych jest jednym z wyrużniających się operatorów  na rynku.

 Swoją ofertę kieruje zarówno do lokalnych producentów i importerów,spedycji   jak również do międzynarodowych koncernów produkujących na większą skalę produkty świeże.

W ramach działalności świadczymy  usługi m. in. w zakresie: transportu  chłodniczego  kontenerów morskich.

Jako firma która powstała 2014  budujemy  sieś oddziałów dajacych  nam możliwości  transportu i obsługi  klientów z branzy :

Rozbudowujemy  sieć  i depotów własnych  również  z podłączeniem chłodniczym mieszczących   się na terytorium Polski, umożliwiającą realizację dostaw w każde miejsce w kraju oraz konkurencyjne ceny  do  depotów portowych  na przetrzymanie kontenerów do czasu cut off. 

Dysponujemy flotą ponad 20 zestawów ciągników i naczep.

Przewozimy wszystkie typy kontenerów.

Specjalnością jest transport kontenerów chłodniczych. Zestawy zostały wyposażone w agregaty prądotwórcze do zasilania chłodni w celach transportu  w warunkach  kontrolowanej temperatury.

W kwesti  transportu  można na nas liczyć.